نیکوکار گرامی

پیوستن شما را به خانواده بزرگ بچه های آسمان خوش‌ آمد می‌گوییم.

تمامی کودکان معلول بی سرپرست با حمایت های مادی و ومعنوی شما مردم نیکوکار و نوع دوست صاحب حامی می شوند.طرح سرپرستی با هدف حمایت مالی از معلولین بی سرپرست راه اندازی شده است. برای آشنایی بیشتر با طرح سرپرستی ، خواهشمندیم به نکات زیر توجه فرمایید:
1-به دلیل حفظ شأن انسانی مددجویان تحت سرپرستی بچه های آسمان ، از قراردادن جزئیات اطلاعات شخصی آنان در فضای مجازی معذوریم. پس از تکمیل فرم همیاری قادر خواهید بود بخشی از این اطلاعات را مشاهده فرمایید. اطلاعات تکمیلی در مراحل بعدی و پس از پذیرفتن حمایت از مددجو، قابل مشاهده می باشد.
2- تکمیل این فرم هیچگونه تعهدی برای شما وبچه های آسمان ایجاد نخواهد کرد.
3- خواهشمند است جهت سهولت در ارتباط‌ های بعدی با شما، اطلاعات فرم ثبت نام (مانند نام و نام‌خانوادگی، تلفن) را با دقت تکمیل فرمایید. بدیهی ا‌ست اطلاعات شما محرمانه تلقی شده و نزد بچه های آسمان محفوظ خواهد ماند.
4-همچنین در صورت نیاز به هرگونه برقراری ارتباط، پیشنهاد و انتقاد از طریق شماره تلفن 02143613 با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید.

سامانه یکپارچه مدیریت موسسه خیریه بچه های آسمان - طرح سرپرستیاز این پس ، میتوانید با ثبت نام در این سامانه ، امور خیریه خود را لحظه به لحظه پیگیری کنید و از مراحل آن آگاه باشید. این سامانه با امکانات و دسترسی خاص جهت شفاف سازی امور مالی خیریه و آخرین اخبار موسسه طراحی شده است .